BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla babci

4 lata 5 miesiąc temu #1069117 przez Meri
Jeśli babcia lubi biżuterię to pewnie - pierścionek, naszyjnik czy bransoletka będzie bardzo dobrym prezentem. Z drugiej strony może byc to ryzykowne bo jednak takie droższe dekoracyjne rzeczy warto dobierać z osoba która potem bedzie to nosiła.... Możesz też podarowac babci jakąś fotoksiażkę ze zdjęciami rodzinnymi :) Ja właśnie mojej chcę teraz cos takiego sprawić na urodziny.

Z drugiej strony mozna postawić tutaj na coś praktycznego. Na przykład na ładny komplet pościeli, ewentualnie narzutę na łóżko:
poscielone.pl/kategoria/narzuty/narzuty-3d

Zerknij sobie na stronę pościelone. W sklepie można dostać takie eleganckie narzuty w dobrej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069420 przez Quake
Każda babcia jest inna, można byłoby się zastanowić nad tym, co podobałoby się twojej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069503 przez misiu
Nie ma jednego uniwersalnego prezentu dla każdej babci. Ja swojej kupowałam bardzo różne upominki - biżuterię, kosmetyki, rzeczy do domu (bo wiedziałam, że ona sama sobie takich rzeczy nie kupi). Poza tym w ramach prezentu zabierałam ją też na kolacje, na kawę, a nawet do kosmetyczki (i to bardzo jej się podobało, bo do tej pory nie pozwalała sobie na takie luksusy) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 9 miesiąc temu #1069517 przez Feliksa
Ja na szczęście nie mam problemu, bo babcia lubi perfumy i kosmetyki kolorowe. Zdecydowanie takie prezenty u babci się sprawdzają. Tym razem świetną propozycję zestawów kosmetycznych widzę tutaj yasmeen.pl/n-o-w-o-s-c-i.html naturalne kosmetyki, orientalne perfumy, sama nie wiem co wybrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069547 przez velto
Myślę, że biżuteria będzie super prezentem, ja dla swojej babci ostatnio kupiłam bardzo ładny naszyjnik w sklepie edibazzar.pl/ myślę, że i ty dla swojej coś fajnego u nich znajdziesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069571 przez maniamadej
Jeśli babcia lubi roślinki, to ja polecam bardzo kwiatuszki od plantsandpots.com/ . Mam od nich pare roślinek i jestem bardzo zadowolona jakością. A te doniczkii.. dla każdego coś dobrego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069586 przez Anikaw
U nas dobrze się sprawdziła dobra książka. trudno mi było samej wybrać tytuł, dużo pomogła mi ta lista: www.po-domka.pl/najlepsze-ksiazki-na-jesienne-wieczory/ . Szczególnie warto wziąć pod uwagę książki Katarzyny Michalak. Nasze mamy i teściowe też ją uwielbiają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069588 przez Weronica
Dobry patent:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069809 przez madelajn
W tym roku dałam swojej babci zestaw do szydełkowania, całkiem fajna sprawa. Polecam każdemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069994 przez KarolineCZ
Moja babcia jest osobą wierzącą dlatego świetnym prezentem dla niej z pewnością byłyby dewocjonalia. Myślę, że ucieszyłaby się na przykład ze srebrnego różańca. Takie różańce można znaleźć na przykład w hurtowni Meritohurt: https://www.meritohurt.pl/rozance-srebrne-z-kamienia.html .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070111 przez Anikaw
Ostatnim prezentem dla mojej babci była pojemna komoda. narzekała, że nie ma gdzie trzymać swoich rzeczy i rozwiązaliśmy ten problem. Wyobraźcie sobie jej radość!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 7 miesiąc temu #1071278 przez Telios
Witam Mam zamiar podarować koleżance masę ubrań, kupiłam już całkiem sporo wszystkiego co zaplanowałam i ewidentnie w jej rozmiarze. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi od dziecka. Ale zapomniałam kupić buty, a chciałabym, żeby sama je wybrała. Jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 7 miesiąc temu - 1 rok 7 miesiąc temu #1071279 przez MarioDrag
Dobrym rozwiązaniem byłoby wręczenie jej karty podarunkowej z jednego ze sklepów obuwniczych, aby mogła kupić buty, które chce dla siebie. Buty to zawsze zakup czysto indywidualny, nie należy nikomu dawać butów. Tutaj możesz kupić kazar bon podarunkowy https://giftmall.pl/catalog/kazar o wartości nominalnej do 200 zł, za tę kwotę kupisz całkiem wygodne buty, a nawet markowe. Kazar ma ogromny wybór butów, na pewno znajdzie coś dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071409 przez gondziakowa
moja babcia jest nowoczesna, lubi kosmetyki i perfumy ale ze gust ma dosc specyficzny to daje jej karte podarunkowa i sama sobie cos zamawia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071415 przez CiniMini82
a to moja srednio z kosmetykami :( chociaz w sumie karta to dobry pomysl. gdzie warto taka kupic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl